Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

III Ogólnopolskie Studenckie Forum Podatkowe

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
III Ogólnopolskie Studenckie Forum Podatkowe Naukowe Prawa Podatkowego

Studenckie Koło Naukowe Prawa Podatkowego działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych prawem podatkowym, a w szczególności Studentów i Doktorantów na konferencję pod nazwą „III Ogólnopolskie Studenckie Forum Podatkowe”, która odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji UMK w dniu 8 kwietnia 2017 r. Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:00 w Audytorium D wykładem inauguracyjnym Pana Prof. dr hab. Bogumiła Brzezińskiego.

Organizatorami wydarzenia są Studenckie Koło Naukowe Prawa Podatkowego działające przy katedrze Prawa Finansów Publicznych WPiA UMK oraz Fundacja Amicus Universitatis Nicolai Copernici. Patronat merytoryczny nad Konferencją zgodził się objąć Pan Prof. dr hab. Bogumił Brzeziński. Sponsorem wydarzenia jest Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy. Inicjatywa została również objęta honorowym patronatem Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UMK Pana Prof. dr hab. Zbigniewa Witkowskiego, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu oraz Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Patronat medialny nad Konferencją objęli: PRAWOS, studentprawa.pl, web.lex oraz PolskiPrawnik.pl.

Podczas konferencji poruszone zostaną bieżące kontrowersje oraz niszowe tematy między innymi z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych, prawnych a także podatku od towarów i usług. W trakcie wydarzenia nastąpi również ogłoszenie wyników konkursu na glosę do wyroku w sprawie podatkowej.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Konferencja po pierwszym panelu będzie odbywać się jednocześnie w Sali Posiedzeń Rady Wydziału Prawa i Administracji UMK, Audytorium D oraz sali nr 109. W związku z tym, każdy z zainteresowanych wysłuchaniem prelekcji, będzie w stanie znaleźć najciekawszy temat podatkowy dla siebie. Wszelkie informacje umieszczane będę w wydarzeniu na Facebook'u oraz na stronie internetowej Koła:

- https://www.facebook.com/events/765292440296639/

- http://www.sknpp.umk.pl/

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy (studenckieforumpodatkowe@gmail.com), lub przez profil Studenckiego Koła Naukowego Prawa Podatkowego UMK na Facebook’u. Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa biernego poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia na Facebook’u do dnia 3 kwietnia 2017 r., jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany otrzymaniem certyfikatu poświadczającego uczestnictwo w Konferencji.

Wstęp wolny, zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Do zobaczenia!

Zarząd SKNPP UMK

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: sobota, 08 kwiecień 2017
  • Miejsce wydarzenia: Toruń
K2_READED 3043 razy
Reklama:
Najnowsze