Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Druga edycja ogólnopolskiej konferencji naukowej "Aktualne problemy prawa własności intelektualnej".

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Plakat konferencji "Aktualne problemy prawa własności intelektualnej" Plakat konferencji "Aktualne problemy prawa własności intelektualnej" © Malwina Kaczorowska

Koło Prawa Własności Intelektualnej „Niematerialni” Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. „Aktualne problemy prawa własności intelektualnej”. 

Jest to kolejna edycja konferencji mającej na celu ukazanie aktualnych oraz najczęściej pojawiających się problemów z zakresu własności intelektualnej, jak również popularyzację wiedzy z obszaru tej dziedziny prawa. Organizatorom zależy na zaprezentowaniu praktycznego wymiaru prawa własności intelektualnej, które zajmuje znaczącą pozycję pośród innych gałęzi prawa i charakteryzuje się dynamicznym rozwojem.

Konferencja adresowana jest do studentów, pracowników naukowych, praktyków, osób mających do czynienia z IP w wykonywanej profesji oraz chcących nabyć wiedzę z tego zakresu.

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane m. in. prelekcje z zakresu prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej oraz czynów nieuczciwej konkurencji.

Ostateczny termin nadsyłania abstraktów upływa 25 lutego 2019 r

Więcej informacji znajdą Państwo na naszym wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/events/556016864894186/

oraz na oficjalnej stronie internetowej konferencji https://aktualneproblemyip.blogspot.com

Serdecznie zapraszamy!

 

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: środa, 20 marzec 2019
  • Miejsce wydarzenia: Toruń
K2_READED 780 razy
Reklama:
Najnowsze