Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

ZASTĘPCA ADWOKATA/ RADCY PRAWNEGO

Nazwa Klienta: DLA Piper Wiater sp.k.
Nr Ref.: ref.: zastępstwo
Województwo: woj. mazowieckie
Miejsce: Warszawa

DLA Piper jest globalną kancelarią prawną z biurami w ponad 30 krajach w Ameryce Północnej i Południowej, w regionie Azji i Pacyfiku, w Europie oraz na Bliskim Wschodzie, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą korzystać z naszych usług prawnych na całym świecie.

Poszukujemy

ZASTĘPCY ADWOKATA/ RADCY PRAWNEGO

(ref.: zastępstwo)

Zakres obowiązków:
· wykonywanie pojedynczych zleceń w ramach udzielanych upoważnień procesowych,
· kontakt z sądami i urzędami.
Wymagania:
· status aplikanta adwokackiego/ radcowskiego,
· samodzielność i odpowiedzialność,
· mobilność i dyspozycyjność;
Oferujemy:
· stałą zewnętrzną współpracę,
· wynagrodzenie uzależnione od liczby zleceń,
· profesjonalne środowisko pracy.

Aplikacje (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres praktyki@dlapiper.com (zachęcamy do składania aplikacji przez cały rok) z dopiskiem numeru referencyjnego.

Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla celów procesu rekrutacji.

Termin składania aplikacji: 30.06.2017
Located in: Praca
Najnowsze