Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Asystent Prawny /inwestycje drogowe/

Nazwa Klienta: Centrum Prawa
Nr Ref.: Asystent
Województwo: woj. kujawsko-pomorskie
Miejsce: Toruń

Centrum Prawa oferuje profesjonalne i innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony prawnej i windykacyjnej.

Do naszego biura z siedzibą w centrum Torunia poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Prawny /inwestycje drogowe/ – bezpośrednia współpraca z Prawnikiem

Opis stanowiska:

  • Bieżące wsparcie administracyjno-biurowe dla działu prawnego
  • Bieżąca analiza etapów inwestycji drogowych
  • Przygotowywanie dokumentów informacyjnych dot. inwestycji, map
  • Dbałość o terminowy obieg informacji, dokumentów i korespondencji
  • Przygotowywanie i formatowanie dokumentów prawnych oraz pism według przyjętych standardów
  • Wyjazdy do Klientów i prowadzenie spotkań z Klientem

Od Kandydatów aplikujących na to stanowisko oczekujemy:

  • Punktualności i odpowiedzialności
  • Dobrej organizacji pracy
  • Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych
  • Kreatywności i zdolności do twórczego myślenia
  • Podzielności uwagi; umiejętności priorytetyzacji i pracy nad wieloma zadaniami w tym samym czasie
  • Wykształcenie wyższe

Dodatkowym atutem będzie:

  • Mile widziane ukończenie studiów z gospodarki przestrzennej lub prawniczych
  • Znajomość prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, gospodarki przestrzennej
  • Umiejętność czytania map
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej kancelarii prawniczej o ugruntowanej pozycji i dynamicznym rozwoju oraz zasięgu ogólnopolskim

Prosimy o dopisanie w Państwa aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922.)”.
Administratorem podanych dobrowolnie danych jest Centrum Prawa z siedzibą w Bydgoszcz 85-109, ul. Grodzka 19. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Kliknięcie przycisku aplikowania oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Centrum Prawa z siedzibą w Bydgoszcz 85-109, ul. Grodzka 19 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 922.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
Located in: Praca
Najnowsze