Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Asystent Prawny w Dziale Windykacji

Nazwa Klienta: E100 International Trade sp. z o.o
Województwo: woj. mazowieckie
Miejsce: Warszawa

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 200 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 800 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy aby rozwijać obszary w których pracujemy

Dołącz do Nas!

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny do Działu Windykacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego w pracy działu windykacji, w szczególności kompletowanie dokumentacji sądowej i komorniczej, zapewnienie prawidłowego obiegu i rejestracji dokumentacji
  • Kontakt z sądami i organami egzekucyjnymi w celu ustalenia aktualnego statusu prowadzonych spraw
  • Przygotowanie dokumentów na etapie przedsądowym i sądowym
  • Obsługa systemów wspierających bieżącą działalność działu windykacji, w tym systemów udostępnionych przez podmioty zewnętrzne
  • Cykliczne aktualizowanie informacji o prowadzonych sprawach w wewnętrznych i zewnętrznych bazach danych
  • Dodatkowe zadania wspierające zlecone przez Kierownika Działu
Profil poszukiwanego kandydata:
  • Student (prawa/administracji) 3-5 roku lub absolwent
  • Dostępność do pracy w wymiarze minimum 4 godziny dziennie/20 godzin tygodniowo lub 8 godzin dziennie/40 godzin tygodniowo
  • Wiedza z zakresu prawa zobowiązań oraz postępowania cywilnego, z zakresu postępowania egzekucyjnego/zabezpieczającego mile widziana
  • Umiejętność pracy nad wieloma sprawami jednocześnie i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolności komunikacyjne i zaangażowanie w pracę działu
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o prace od początku współpracy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport)
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery w strukturach firmy
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości

Osoby zainteresowane rekrutacją serdecznie zapraszamy do przesłania cv za pośrednictwem linku:

(bardzo prosimy o przeklejenie linku w okno przeglądarki aby przeslać CV)

Informujeny że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Located in: Praca
Najnowsze