Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Praktykant / Praktykantka - Zespół Transfer Pricing

Nazwa Klienta: Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp. k.
Województwo: woj. mazowieckie
Miejsce: Warszawa

Kancelaria Dentons to największa firma prawnicza w Polsce, będąca również liderem w obszarze prawa podatkowego. Nasz zespół to kilkunastu doradców podatkowych, adwokatów i radców prawnych oferujących klientom pełną gamę usług – od doradztwa transakcyjnego, projektowania systemów wynagrodzeń, po wsparcie w zakresie cen transferowych, kontroli i postępowań podatkowych oraz obsługę inwestycji zagranicznych. Specjalizujemy się w obsłudze polskich i zagranicznych podmiotów z kluczowych sektorów gospodarki, takich jak bankowość i finanse, energetyka, nieruchomości, telekomunikacja oraz sektor farmaceutyczny.

W związku z rozwojem Zespołu Doradztwa Podatkowego i praktyki Cen Transferowych kancelarii Dentons poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praktykant / Praktykantka

Osoba będzie odpowiedzialna za pracę - pod nadzorem starszych prawników – nad sprawami z zakresu prawa podatkowego oraz cen transferowych.

Szukamy osoby:

 • zainteresowanej rozwojem w jednej z wiodących na rynku praktyk doradztwa podatkowego i cen transferowych,
 • cechującej się analitycznym umysłem, ambitnej, nastawionej na rezultaty i pracę w zespole, odpowiedzialnej i kreatywnie podchodzącej do problemów,
 • systematycznej, skrupulatnej, uporządkowanej i konsekwentnej,
 • z inicjatywą i zaangażowaniem, pozytywnie nastawionej do zmian, o wysokiej kulturze osobistej.

Profil kandydata:

 • studia ekonomiczne (kierunki: ekonomia, finanse, wszelkie pokrewne) i/lub prawnicze, skończone lub IV-V rok
 • preferowane uczelnie: SGH, UW, ALK
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej mocne B2)
 • znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem
 • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w ramach cen transferowych lub finansów (księgowość, audyt, consulting)
 • osoby pracowite, samodzielne, ambitne, odpowiedzialne, zaangażowane w pracę i kreatywnie podchodzące do problemów.

Oferujemy:

 • płatne praktyki, 3-miesięczne z preferencją przedłużenia współpracy na stałe
 • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy przy pracy dla największych klientów na rynku, w tym klientów międzynarodowych w Polsce i w Europie,
 • możliwość rozwoju zawodowego w największej na świecie kancelarii prawnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • odpowiedzialne stanowisko wraz ze stabilną ścieżką kariery,
 • konkurencyjne wynagrodzenie.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV (w języku polskim i angielskim) wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (jak niżej) na adres marta.polkoszek@dentons.com. Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie maila. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Located in: Praktyki
Reklama:
Najnowsze