Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Asystent / Asystentka

Nazwa Klienta: Grabalski, Kempiński i Wspólnicy sp.k.
Województwo: woj. mazowieckie
Miejsce: Warszawa

Kancelaria Prawnicza Grabalski, Kempiński i Wspólnicy sp.k. poszukuje studentki/studenta II-III roku do pracy na stanowisku asystenta/asystentki.

 Wymagania:

  • dyspozycyjność 2 - 3 dni w tygodniu;
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, rzetelność;
  • wysoka kultura osobista;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • wspomaganie bieżącej pracy sekretariatu;
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;
  • obsługa spotkań;
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;
  • prowadzenie kalendarza spotkań;
  • monitorowanie spraw bieżących prowadzonych przez kancelarię;
  • kontakt z instytucjami i sądami;
  • sporządzenie elementarnych pism procesowych;

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia;
  • zapoznanie się z zasadami funkcjonowania kancelarii prawnej;
  • opiekę merytoryczną starszych prawników;
  • wynagrodzenie;
  • przyjazną atmosferę.

Zgłoszenia wraz z CV proszę kierować na adres e-mai: biuro@gkwlegal.pl

Uprzejmie prosimy o umieszczenie informacji w jakie dni są Państwo dyspozycyjni.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Grabalski, Kempiński i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Jasna 14/16A, 00-041 Warszawa, zawartych w złożonej dokumentacji dla celów procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich modyfikacji, przeniesienia oraz usunięcia”.

Located in: Praca | Praktyki
Najnowsze