Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

XVIII Ogólnopolska Konferencja Podatkowa

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
XVIII Ogólnopolska Konferencja Podatkowa XVIII Ogólnopolska Konferencja Podatkowa Iga Klóskowska

XVIII Ogólnopolska Konferencja Podatkowa

Ogólnopolska Konferencja Podatkowa (OKP) jest jednym z głównych projektów ELSA Poland organizowanym przez nasze Stowarzyszenie już po raz osiemnasty. Przez ten czas Konferencję odwiedziły tysiące studentów prawa oraz wielu teoretyków i praktyków specjalizujących się w prawie podatkowym. Wydarzenie od lat corocznie wspierane jest przez takie instytucje jak Krajowa Izba Doradców Podatkowych. Partnerem Głównym XVIII Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej została firma Deloitte.

W tym roku OKP odbędzie się 19 – 20 października, a podczas niej zostaną poruszone kwestie związane między innymi z narzędziami elektronicznej kontroli podatników i mechanizmem podzielonej płatności.

Konferencja daje możliwość poznania zarówno naukowego, jak i praktycznego spojrzenia na wskazane problemy, dzięki wystąpieniom profesjonalistów: uznanych wykładowców oraz praktyków. Uczestnicy będą mieli również możliwość wzięcia udziału w praktycznych warsztatach organizowanych przez partnerów Konferencji.

Przy organizacji XVIII edycji Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej kierujemy się tym, żeby jak najbardziej ułatwić dostęp do niej potencjalnym odbiorcom, w związku z czym panel odbywający się 19 października będzie miał formę webinarium, natomiast 20 października dostępna będzie transmisja paneli odbywających się 20 października w Naczelnym Sądzie Administracyjnym (ul. Gabriela Boduena 3/5).

 

Agenda wydarzenia oraz wszystkie inne informacje dostępne na stronie www.okp.elsa.org.pl 

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: czwartek, 19 październik 2017
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 1435 razy
Reklama:
Najnowsze