Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Prawo w dobie cyfryzacji"

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów pragnę zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową 'Prawo w dobie cyfryzacji 2020'. Jest to już dziesiąta edycja konferencji poświęconej cyberbezpieczeństwu, cyberprzestępczości, ochronie danych osobowych i własności intelektualnej. Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 marca 2020 r. (wtorek, środa) na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Składa się ona z pięciu bloków tematycznych:

1. Sztuczna inteligencja i algorytmy – zagadnienia prawne i techniczne,
2. Bezpieczeństwo bankowości elektronicznej,
3. Przetwarzanie danych osobowych w chmurze (cloud computing),
4. Ewolucja cyberprzestępczości w ciągu ostatniej dekady,
5. Inteligentne kontrakty (smart contracts).

Jesteśmy przekonani, że wydarzenie po raz kolejny zgromadzi studentów i doktorantów, prawników, praktyków z branży IT, a także wszystkich miłośników dynamicznie rozwijającej się dziedziny prawa nowych technologii. Podczas ostatniej edycji mieliśmy przyjemność gościć w roli prelegentów m.in. przedstawicieli Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Prokuratur Okręgowych w Bydgoszczy i Toruniu oraz Instytutu Kościuszki, jak również studentów i doktorantów z dwunastu polskich szkół wyższych.

Wszystkie informacje o konferencji znajdą Państwo na stronie: www.prawo-cyfryzacja.umk.pl oraz na naszej stronie na Facebooku: www.facebook.com/SKNPNT/

Ewentualne pytania związane z konferencją prosimy kierować na adres: nowetechnologie@umk.pl Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów do składania abstraktów! Termin na ich przesyłanie upływa z dniem 24 lutego 2020 r.

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: wtorek, 24 marzec 2020
  • Miejsce wydarzenia: Toruń
K2_READED 4397 razy
Reklama:
Najnowsze