Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Prawo, sport, medycyna"

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Prawo, sport, medycyna Prawo, sport, medycyna Koło Naukowe Prawa Sportowego UMCS

29 marca 2021 roku odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Prawo, sport, medycyna”. Zostanie przeprowadzona przez Koło Naukowe Prawa Sportowego UMCS w formie online, na platformie Microsoft Teams. Konferencja będzie podzielona na panele. Podczas pierwszego z nich wystąpią zaproszeni eksperci, m.in. dr Michał Rynkowski (dyrektor POLADA), który poruszy temat leków na astmę w świetle przepisów antydopingowych. Pozostałe panele zostaną poświęcone wystąpieniom studentów oraz doktorantów z różnych ośrodków akademickich w kraju. Dzięki jednemu z patronów Konferencji, jakim jest “Czas Prawnika”, prelegenci otrzymają możliwość publikacji pokonferencyjnej!

Prawo, sport i medycyna pozornie stanowią zagadnienia niezwiązane ze sobą, jednak w praktyce często się ze sobą stykają. Konferencja ma na celu przybliżenie tej rzeczywistości, dając możliwość prelegentom zaprezentowania najciekawszych aspektów, a słuchaczom - zapoznania się ze zdaniem ekspertów i zadawanie pytań.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, a do 16 marca 2021 r. trwa nabór abstraktów.

Link do zapisów:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5mfWYHaW1rjbEm5y4C_iQKftxforRgsaQSg4HtdnNieoVnw/viewform

Link do wydarzenia na Facebook’u:

https://fb.me/e/40m4QcbFo

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: poniedziałek, 29 marzec 2021
  • Miejsce wydarzenia: Wydarzenie online
K2_READED 2931 razy
Reklama:
Najnowsze